O nas

Firma Inter-Drew powstała z połączenia dwóch zakładów stolarskich, które prężnie funkcjonowały na rynku, zdobywając z każdym rokiem kolejne doświadczenia. Główną domeną Firmy jest produkcja jak również świadczenie usług dla rynku budowlanego.

Nadrzędnym produktem naszej Firmy są podesty drewniane do rusztowań ramowych kompatybilne z systemami największych producentów oraz burtnice (krawężniki). Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z Dokumentacją Techniczno-Ruchową, która w pełni przedstawi charakterystykę produktu.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością. By zaspokoić Państwa potrzeby, do wykonania naszej pracy używamy materiałów tylko pierwszego gatunku, które są opatrzone odpowiednimi certyfikatami.

Uzupełnieniem oferty Inter Drew, są produkty innej naszej firmy: Inter RusztowaniaZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Zespół Inter-Drew s.c.

Produkty i specyfikacja

Na tej stronie znajdą Państwo szczegółowy opis  poświęcony  naszym podestom drewnianym – klejonym typu EDX do rusztowań, a także szczegółowy rysunek techniczny tego produktu.

W opisie znajduje się między innymi  techniczna specyfikacja i charakterystyka podestu, jak również ogólne zasady ich montażu.

Wśród przydatnych informacji mogą Państwo znaleźć najbezpieczniejsze sposoby transportu i przechowywania podestów drewnianych, a także podstawy BHP przy montażu i eksploatacji tych produktów.

Certyfikat zgodności

Podest aluminiowo-sklejkowy z klapą i drabiną

Podest komunikacyjny z alu-sklejką typu Plettac/P70 stanowi podstawowy element nośny rusztowania.
Zapewnia wewnętrzną komunikację pomiędzy poszczególnymi poziomami rusztowania dzięki zintegrowanej drabinie z podestem.
Wykonany jest z profilu aluminiowego, pokrytego płytą ze sklejki antypoślizgowej i wodoodpornej, która gwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo.
Posiadamy w ofercie podesty komunikacyjne o wymiarach:

1. Długość : 3.0 m
Szerokość: 0,70 m
Waga: ok 29 kg.

2. Długość : 2,5 m
Szerokość: 0,70 m
Waga : ok 23 kg.

  • Konstrukcja nośna aluminiowa, podest stanowi sklejka wodoodporna antytpoślizgowa 12mm.
  • Mocna drabinka spawana z kółkiem gumowanym profil 40mm x 25mm.
  • Szczebelki z rowkami antypoślizgowymi o wymiarach 28mm x 28mm czoło podestu blacha ocynk 2mm
  • Profilowany zawias z blachy ocynkowanej grubości 2,5mm
  • Zatrzaski blacha ocynk 2,5mm
  • 3 podpórki zapobiegające wyginaniu sklejki z blachy ocynk 1,5mm

Kontakt

Inter-Drew s.c.

Jasienica 79
32-400 Myślenice

tel. +48 791-692-022

e-mail: biuro@inter-drew.pl

e-mail: stolarstwolaski@interia.pl

NIP: 681-203-94-84

Odwiedź:  INTER RUSZTOWANIA

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami osobiście w siedzibie naszej Firmy, telefonicznie bądź też za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Odpowiemy na Państwa pytania indywidualnie podchodząc do każdego zlecenia, służąc prezentacją naszych produktów i fachową poradą.