Nasze realizacje

W realizacjach zostały zaprezentowane zdjęcia produktów oferowanych przez naszą Firmę. W pierwszej kolejności przedstawiamy wykonane przez nas podesty drewniane do rusztowań, które stanowią główny element wytwarzany na naszej lini produkcyjnej.

Wśród przedstawianych produktów prezentujemy schody naszej produkcji, które podzieliliśmy ze względu na sposób ich montażu, mianowicie przedstawiamy Państwu schody, które mocowane są na podstawie betonowej, jak również schody wykonane na konkretnej konstrukcji.

Polecamy także Państwa uwadze zdjęcia prezentujące szeroki wachlarz rodzajów drewna, które wykorzystujemy do produkcji schodów.

Wart przypomnienia jest fakt, że każdy z naszych produktów jest podparty odpowiednim certyfikatem, który podkreśla jego pierwszo-gatunkową jakość.




Domy z drewna Drukuj

domzdrewna2013Najnowszym produktem Inter-Drew są domy z drewna. Mimo, że produkt jest nowy w naszej ofercie zdobyte doświadczenie stawia nas w pozycji specjalisty budowy domków drewnianych na działki ogrodowe oraz rekreacyjne. Oferujemy typowe ogrodowe domki z drewna, a także letniskowe oraz całoroczne również w nietypowych i większych rozmiarach.

Więcej…
 
Podesty do rusztowań Drukuj

blatyTo podstawowa, główna gałąź rozwijana przez naszą Firmę. Podesty do rusztowań produkowane u nas charakteryzują się doskonałą formą wykonania, niezawodnością i wytrzymałością. Wysokiej klasy drewno zastosowane do produkcji podestów jak również sposób wykończenia i zabezpieczenia pozwalają na długie użytkowanie końcowego produktu. Wszystkie produkowane przez nas części rusztowań (podesty) są opatrzone stosownymi certyfikatami.

Więcej…
 
Schody na konstrukcję Drukuj

schody2Pod tym pojęciem kryją się zagadnienia z tematu schodów wolnostojących kręconych i zabiegowych, których zadaniem jest piększenie pomieszczenia bez zbędnego ograniczania przestrzeni. By salon zachował swą funkcję, klatka schodowa łącząca go z antresolą powinna zostać spójnie wkomponowana w aranżację. Można pójść jeszcze dalej: uczynić schody jednym z efektownych elementów wystroju wnętrza.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

domyzdrewna

blatym

schody1m

schody2m

Inter-Drew s.c.

Jasienica 79
32-400 Myślenice

tel. +48 791 692 022
kom. +48 511 618 023

cookies 2013